כולם רוצים לעשות כושר ולהיכנס לשגרת אימונים מוצלחת ואפקטיבית, אנחנו יודעים. כדי להצליח לעשות את זה במציאות צריך יותר מרצון בלבד – המוטיבציה להתאמן יורדת בבקרים בהם אתם אמורים לצאת לרוץ או בימים בהם הבטחתם לעצמכם שתעשו אימון מכשירים מפרך.

 

בקיצור, שגרת כושר נדמית כמו מטרה רחוקה יותר מאי פעם. חלק מהאנשים בוחרים להשקיע במנוי לחדר כושר שיגרום להם להרגיש מחויבים לאימון, אחרים שוכרים את שירותיו של מאמן אישי, ובעלי רצון ברזל מצליחים לגרור את עצמם לאימון בכוח המוטיבציה בלבד. אבל החלוקה לא צריכה להישאר דיכוטומית: אם אין לכם רצון או תקציב להשקיע באימונים אישיים, כמה עזרים חיצוניים יכולים לעזור לכם להגיע למטרה למרות הכל. הטכנולוגיה נרתמת לעזרתנו גם בשדה הכושר ובפני כל מי שרוצה להיכנס לשגרת אימונים מוצבות אינספור אפליקציות כושר שיעזרו, יציעו תוכנית אימונים, יתזכרו, ינדנדו ויעשו הכל כדי שתתאמנו עוד קצת.

 

איך תדעו איזו אפליקציה לבחור?

כדי לסייע לכם לבחור את האפליקציה הנכונה ולהתחיל להתאמן גיבשנו עבורכם רשימה של יישומונים מומלצים שהוכיחו את עצמם עבור לא מעט אנשים. אבל לפני שתיגשו להתקין כל אחת ואחת מהן כדאי שתשבו ותעשו סינון קצר עם הגדרת ציפיות ברורה: מה מטרת האפליקציה עבורכם – לתזכר, להעניק חומרים או לבצע מעקב? האם תרצו שהאפליקציה תסייע לכם באימוני כושר לבד או תעזור לכם במעקב אחר הרגלי האכילה שלכם?

אחרי ההגדרה, קבלו כמה מהאהובות עלינו 😊

 

אפליקציית ג'ונסון וג'ונסון לאימון 7 דקות

לאלו שרוצים להתחיל בקטן ולהגביר עם הזמן. אימון 7 הדקות התפרסם במיוחד בזכות תכונותיו הפשוטות: בצעו כמה תרגילים באימון קצרצר של 7 דקות ותהנו מכושר מעולה. התוצאות מוכיחות את עצמן וסדרת התרגילים האפקטיביים זוכה להצלחה גדולה. האפליקציה מציעה גם את האימון הזה וגם אימונים נוספים, עם סנכרון לשעון חכם ומעקב בלייב.

 

צ'ריטי מיילס

כמו שנהוג לומר – איך לא חשבו על זה קודם? האפליקציה הזו משלבת בין כושר לצדקה, כשתורמים שונים משקיעים כסף לארגוני צדקה מסוגים שונים לפי הישגי הכושר שתעשו. בחרו את הארגון לו תרצו לתרום ואת סוג הספורט שתרצו לעשות, וצאו לדרך עם מוטיבציה בשמיים.

 

פיטביט קואוץ'

סרטוני כושר בועטים ומדויקים, מדריכים אנושיים ומדדי קושי שיאפשרו להתאים לכם את האימון המדויק עבורכם עם מגוון רחב של ענפי כושר שיהפכו את עולם האימון לקל יותר.

 

ג'פיט וורקאאוט

אפליקציה נהדרת לאימוני כח שסופרת לכם כל דבר שתרצו: קלוריות, דקות, אימונים ושרירים. התכניות מכוונות מטרה וברורות עם אימון מדויק עבור כל שריר.

 

קילוו

 תכנית אימונים שמסתנכרנת עם הסביבה שלכם – אם אתם בבית יותאם לכם אימון עם האביזרים שעומדים לרשותכם, אם אתם בחדר הכושר תקבלו מגוון משימות לאימוני מכשירים ואם אתם ליד מדרגות תמצאו תכניות שיעזרו לכם להתאמן גם כך. גאוני.

 

אפליקציה מותאמת אישית

אם לא מצאתם את האפליקציה שמתאימה לכם תוכלו לפתח אחת כזאת בסיוע חברה לפיתוח אפליקציות בהתאמה אישית. כמובן שפיתוח אפליקציה דורש תקציב מתאים שכירת אנשי מקצוע והשקעה לא מעטה. היתרונות באפליקציה מותאמת אישית אדירים בהיבטי נוחות השימוש אך כמובן שזה דורש הרבה השקעה. בכל אופן במידה ואתם מחליטים לעשות פיתוח עצמי זכרו לבחור באנשי מקצוע טובים מכיוון שלפתח אפליקציה זה תהליך מורכב שכולל אנשי מקצוע כגון מעצב אפליקציה, מתכנת אפליקציה ולפעמים גם המאפיין הוא אדם נפרד.

 

בהצלחה, ואימון אפקטיבי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *